Перейти до основного вмісту

Український Moodle

Цього літа нарешті ми отримали окрему спільноту для користувачів Moodle в Україні. За що широ дякуємо доценту кафедри інформаційних технологій Київського національного університету будівництва і архітектури Щербині Олександру Андрійовичу. Саме він зробив цю мрію реальністю. І він же є головним адміністратором нашої спільноти.

Спілкування в цій спільноті буде корисною як початківцям в системі Moodle так і професіоналам. На форумі вітається також обговорення та допомога в теорії дистанційної освіти. педагогічних підходів, законодавчих актів та ініціатив. Ділимося тим, чим можемо поділитися, та підтримуємо всіх, хто цього потребує.



В самій спільноті ще багато потрібно зробити. Зокрема згуртувати більше українських (та україномовних) користувачів цієї чудової системи. Наповнити її різноманітною інформацією. Також популяризувати як спільноту, так і власне систему Moodle. Чим більше нас буде, тим система потужніше розвиватиметься.

Відразу по створенню спільноти, я взявся за переклад офіційного мовного пакету для української локалізації. В основу було покладено мій локальний мовний пакет. Тож в багатьох питаннях специфічної термінології - це мій особистий погляд. Багато термінів є дискусійними. Отже, кого цікавитиме це питання, запрошую до обговорення на спеціалізованому форумі перекладачів.

Але попрацювавши над перекладом весь останній місяць літа я довів стан перекладу до 99%. Тож тепер український переклад Moodle в числі найповніше перекладених мовних пакетів.



Правда, це стосується лише версії 2.7 та всіх наступних версій, які я збираюся підтримувати на належному рівні. Взагалі рекомендую всім, что користується Moodle, перейти на версію 2.7. І не лише через українську локалізацію. Як я вже писав раніше, система має довготермінову підтримку та багато цікавих нововведень, які я поступово описуватиму в своєму блозі.

Тож, ще раз запрошую всіх приєднуватися та "чужому научатися і свого не цуратися"...

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Нюанси роботи в Google Docs

Багато хто створює документи в чудовій програмі Google Docs. Але крім стандартних функцій, які є в усіх текстових редакторах, в цю Google додає цікаві можливості. Я хочу зберегти та поділитися деякими цікавими можливостями

Як встановити VirtualBox Guest Additions на Ubuntu server (без графічного інтерфейсу користувача)

 VirtualBox Guest Additions забезпечують підвищення продуктивності та додаткові функції вашим хостам у віртуалізації. Щоб інсталювати цей пакунок на гостьовому сервері Ubuntu без графічного інтерфейсу, необхідно иконати такі кроки. Віртуальні машини (ВМ) стали основним продуктом центрів обробки даних… і не без підстав. За допомогою віртуальних машин ви можете розгорнути стільки серверів, скільки дозволяє обладнання хоста. Але навіть якщо у вас є досить потужне обладнання, ви точно захочете отримати якомога більше продуктивності від цих віртуальних машин, тому завжди повинні враховувати продуктивність під час створення нової віртуальної машини. Одним із способів отримати більшу продуктивність, а також такі зручні функції, як спільний доступ до каталогів між гостем і хостом, є встановлення гостьових доповнень VirtualBox. Для хоста, який містить графічний інтерфейс, це дуже просто. Необхідно запустити хост, натиснувши в меню хоста Пристрої -> Встановити гостьові доповнення, а по...